The Family’s Nest

Jeden z našich bestsellerů v Praze! The Family's Nest se nachází v centru Prahy 5 minut chůze od Václavského náměstí a Národního muzea Nabízí moderní apartmány s Wi-Fi zdarma.

Ubytování v blízkosti stanice metra Náměstí Míru. Hotel v pražské městské části Nové Město, Staré Město, Žižkov.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Apartmány mají obývací pokoj s malým balkonem s venkovním nábytkem a výhled m do zadního dvora, TV, posezení s pohovkou, dobře vybavenou kuchyň kde si můžete připravit vlastní jídlo, a koupelnu se sprchou. V každém pokoji najdete individuálně nastavitelný termostat k regulaci teploty.

The Family's Nest stojí na skvělém místě, 200 metrů od mnoha restaurací bufetů, barů a obchodů Riegerovy Sady se nachází 400 metrů od ubytování a Prašná brána je vzdálená 1,4 km. Vedle penzionu najdete nákupní centrum Za 5 minut dojdete k nejbližší stanici metra a na tramvajovou zastávku.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Zvířata : Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.

Aktivity : Pěší turistika

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.

Parkování : Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná). · Parkování pro handicapované · Parkovací garáž

Doprava : Kyvadlová doprava · Transfer na letiště Dodatečný poplatek · Transfer z letiště Dodatečný poplatek · Letištní transfer (za poplatek) · Kyvadlová doprava (za příplatek)

Různé : Prostor pro kuřáky · Klimatizace · Všechny prostory nekuřácké · Topení · Zvuková izolace · Výtah · Rodinné pokoje · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V angličtině · V polštině · V ruštině · V ukrajinštině

Ukázat dostupnost a cenu ➜