Royal Prague City Apartments

Jedno z našich nej ubytování v destinaci Praha. Royal Prague City Apartments se nacházejí v historické budově v centru Prahy mezi Vltavou a Petřínskými sady. Poskytují stylově zařízené moderní ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Ubytování v blízkosti stanice metra Anděl. Hotel v pražské městské části Hradčany, Malá Strana, Smíchov.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Apartmány s možností vlastního stravování mají plně vybavenou kuchyni nebo kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou rychlovarnou konvicí a toustovačem Najdete v nich také satelitní TV.

Koupelna je vybavená vanou nebo sprchovým koutem. Cena zahrnuje rovněž ložní prádlo a ručníky Úklid se provádí každý den a je zdarma.

Royal Prague City Apartments vám pomohou s rezervací vstupenek a výletů. Za příplatek lze také zajistit dopravu na letiště Na místě můžete parkovat na placeném soukromém parkovišti.

Apartmány Royal Prague City jsou vzdálené 950 metrů od Malostranského náměstí a 900 metrů od Petřínské rozhledny. Na Pražský hrad a do historického centra jsou to pouhé 2 km.

V okruhu 5 minut chůze najdete celou řadu restaurací hospůdek a obchodů Royal Prague City Apartments jsou vzdálené 200 metrů od tramvajové zastávky Újezd.

Všechny naše apartmány jsou moderně zařízené a plně vybavené vším, co byste při svém pobytu mohli potřebovat. Naší prioritou je osobní a profesionální přístup ke každému hostu. Apartmánový dům se nachází pod Petřínskými sady, jen několik minut od Malostranského náměstí.

Royal Prague City Apartments se nachází pod Petřínskými sady jen pár minut od Malostranského náměstí a 15ti minutovou chůzi na Staroměstské náměstí Všechny významné památky jsou v pěší vzdálenosti.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Zvířata : Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.

Jídlo a pití : Láhev vody · Víno/šampaňské Dodatečný poplatek · Dobrá káva!

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování : Veřejné parkování je možné za poplatek na přilehlém místě (rezervace není možná). · Parkování na ulici

Doprava : Letištní transfer (za poplatek)

Služby na recepci : Zajištění lístků a vstupenek · Úschova zavazadel · Rezervace vstupenek · Turistické informace · Trezor

Úklidová služba : Denní úklid · Služba praní Dodatečný poplatek

Zázemí pro business : Fax/kopírka

Zabezpečení : Hasicí přístroje · Venkovní kamerový systém · Kamerový systém ve společných prostorách · Požární alarmy

Různé : Prostor pro kuřáky · Všechny prostory nekuřácké · Topení · Výtah · Rodinné pokoje · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V angličtině

Ukázat dostupnost a cenu ➜