Penziony Beneš

Penzion Beneš v Praze nabízí ubytování s možností vlastního stravování nepřetržitě otevřenou recepci a sdílený lounge. Hosté mohou zdarma využívat Wi-Fi a neplacené parkoviště. V objektu dále najdete také vybavení pro stolní tenis

Ubytování v blízkosti stanice metra Stodůlky. Hotel v pražské městské části Řeporyje, Stodůlky, Třebonice.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Hosté mohou využívat kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí, varnou deskou a lednicí Každé studio má vlastní koupelnu s toaletními potřebami zdarma.

Restaurace jsou od penzionu vzdálené 700 metrů. Penzion Beneš nabízí za příplatek službu praní prádla a také prodejní automaty.

Golfové hřiště je vzdálené 3 km. Nejbližší autobusová zastávka se nachází 130 metrů od penzionu a na letiště Václava Havla Praha je to 14 km.

UBYTOVACÍ AREÁL SE NACHÁZÍ V JIHOZÁPADNÍ ČÁSTI PRAHY 5, NA ROZHRANÍ STODŮLEK A ŘEPORYJ, U DÁLNIČNÍHO OKRUHU V BLÍZKOSTI VÝJEZDU NA PLZEŇ.

no koment

UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ LEŽÍ V BLÍZKOSTI ROZVADOVSKÉ SPOJKY, NEDALEKO JE NÁKUPNÍ CENTRUM METRO OLE ZLIČÍN, MAKRO STODŮLKY, MOUNTFIELD, BILLA, DÁLE AUTOMUSEUM PRAGA VE ZBUZANECH, SKANZEN ŘEPORA. V OBJEKTU SKANZENU JE MNOHO BUDOV: KOSTEL, USEDLOST RYCHTÁŘE S KRČMOU, USEDLOSTI KOVÁŘE, HRNČÍŘE A DOMKÁŘE, ZASTŘEŠENÉ TRŽIŠTĚ, STUDNA, PRANÝŘ, VSTUPNÍ BRÁNY A VĚŽE, PALISÁDY aj.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Exteriér : Sluneční terasa · Zahrada

Zvířata : Domácí zvířata nejsou povolena.

Aktivity : Cyklistika · Pěší turistika · Stolní tenis · Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek

Jídlo a pití : Čokoláda a sušenky Dodatečný poplatek · Láhev vody Dodatečný poplatek · Dobrá káva!

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.

Parkování : Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná). · Parkování pro handicapované · Hlídané parkoviště

Doprava : Lístky na veřejnou dopravu Dodatečný poplatek

Služby : Denní úklid · Společenská místnost · Automat (nápoje) · Úschova zavazadel · Fax/kopírka Dodatečný poplatek · Turistické informace · Expresní přihlášení/odhlášení · Služba praní Dodatečný poplatek

Zabezpečení : Trezor

Obecné : Prostor pro kuřáky · Všechny prostory nekuřácké · Topení · Rodinné pokoje · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V angličtině · V ruštině

Ukázat dostupnost a cenu ➜