Pension Villa Marit

Rodinný Pension Villa Marit se nachází v pražské čtvrti Strašnice a nabízí každodenní snídani, neplacené soukromé parkování a Wi-Fi zdarma.

Ubytování v blízkosti stanice metra Skalka. Hotel v pražské městské části Hrdlořezy, Malešice, Strašnice.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Všechny pokoje jsou vybavené ledničkou, satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, bezplatnými toaletními potřebami a fénem.

Ubytování je vzdálené 70 metrů od restaurace Starý pán a 500 metrů od obchodu Tesco.

Penzion stojí 4 km od pražské O2 Arény a 6 km od Národního muzea na Václavském náměstí.

Autobusová zastávka Donatellova se nachází 50 metrů od penzionu a ke stanici metra Skalka je to 450 metrů. V penzionu lze zajistit transfer na letiště Václava Havla Praha, který leží 20 km daleko.

V roce 2006 jsme založili náš pension a pojmenovali ho Villa MARIT podle jména své majitelky. Splnili jsme si tím náš dávný sen. A protože nám leží na srdci spokojenost a pohodlí, jsme ochotni, proto udělat maximum. Našim cílem je poskytování domácího prostředí s individuálním přístupem ke každému hostu s ohledem na jeho soukromí. Za 14 let naší existence jsme měli tu čest, ubytovat v těchto zdech hosty s téměř celého světa.. Také jsme si vybudovali stálou klientelu. Jsou to lidé, často celé rodiny, které se stále rádi vrací. Založili jsme knihu hostů, která o tom svědčí. Budeme moc rádi, když bude spokojených hostů čím dál víc. Je to důkaz toho, že to, co děláme, děláme dobře. A tak to má být. Srdečně Vaš Marit

Mám dvě děti a psa. Baví mě jednání s lidmi a ráda s nimi hovořím třeba německy nebo anglicky. Mým koníčkem je olejomalba , klasická hudba a jazyky. Ve volném čase se ráda učím španělsky.

V okolí našeho pensionu je bezpečno, Nacházíme se asi 400m od stanice Metra Skalka, odkud se host dostane pohodlně během 10min. do centra. Dále je tu asi 200m vzdálené nákupní centrum Tesco, které je otevřeno do půlnoci. V bezprostřední blízkosti (asi 20m) je velmi oblíbená restaurace. Jinak je tu hodně zeleně na běhání nebo procházky. Nedaleko se nachází také dva velké areály pro volný čas s dětmi (Malešice a Guttovka). Tři stanice metrem najdete nákupní centrum s butikami a 3D IMAX kino. Nově zde můžete využívat velkou Badminton arenu 200m vzdálenou.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Exteriér : Venkovní nábytek · Terasa

Zvířata : Domácí zvířata nejsou povolena.

Jídlo a pití : Láhev vody · Snídaně do pokoje · Velmi dobrá káva!

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování : Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Služby : Letištní transfer (za poplatek) · Individuální přihlášení/odhlášení

Obecné : Všechny prostory nekuřácké · Topení · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V němčině · V angličtině

Ukázat dostupnost a cenu ➜