Nice View Apartment

Jeden z našich bestsellerů v Praze! Nice View Apartment s výhledem na Týnský chrám se nachází v historickém centru města, 2 minuty chůze od Staroměstského náměstí s orlojem. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma.

Ubytování v blízkosti stanice metra Náměstí Republiky. Hotel v pražské městské části Malá Strana, Nové Město, Staré Město.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Apartmán má TV s plochou obrazovkou, dobře vybavenou kuchyň s myčkou a mikrovlnnou troubou a koupelnu se sprchou a pračkou.

Díky poloze v centru města oplývá okolí apartmánu restauracemi, kavárnami a bary. Restaurace James Dean je vzdálená 160 metrů a restaurace La Degustation 190 metrů. Nice View Apartment leží ve vzdálenosti 600 metrů od nákupního centra Palladium se supermarketem a mnoha obchody.

Za 5 minut odtud dojdete na Karlův most nebo na Václavské náměstí a 1 minuta volné chůze vás dělí od židovské čtvrti Josefov. Pražské zoo můžete navštívit 7 km od apartmánu.

Na stanici metra Náměstí Republiky (linka B) to máte 3 minuty chůze a na stanici metra Staroměstská (linka A) 5 minut chůze. Na požádání a za příplatek lze zajistit letištní transfer.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Zvířata : Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.

Aktivity : Cyklistika · Pěší turistika

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování : Veřejné parkování je možné za 25 EUR na den na přilehlém místě (rezervace není nutná). · Parkování na ulici

Doprava : Transfer na letiště Dodatečný poplatek · Transfer z letiště Dodatečný poplatek · Letištní transfer (za poplatek)

Různé : Prostor pro kuřáky · Topení · Rodinné pokoje · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V bulharštině · V češtině · V angličtině

Ukázat dostupnost a cenu ➜