Good Block Apartments

Good Block Apartments v Praze se nachází 3,1 km od Obecního domu a 3,6 km od staroměstského orloje. Nabízí ubytování s posezením.

Ubytování v blízkosti stanice metra Vltavská. Hotel v pražské městské části Holešovice, Karlín, Žižkov.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

V apartmánech s bezplatným Wi-Fi najdete pračku a TV s plochou obrazovkou V kuchyni je také myčka nádobí lednice sporák a rychlovarná konvice

Od apartmánů je to 3,6 km na Staroměstské náměstí a 3,9 km k historické budově Národního muzea

Náš byt je útulný, čistý a nově zrekonstruovaný. Nachází se v moderní a hezké čtvrti Holešovice, blízko centra Prahy a to jen 10 minut tramvají, nebo 5 minut taxikem. Holešovice jsou plné útulných kaváren, restaurací galerií a na své si tu přijdou zejména milovníci moderního způsobu života. Byt se nachází v podkroví, takže nebudete nikým rušeni. Je plný pěkných doplňků a najdete v něm vše co k vaší spokojené návštěvě budete potřebovat.

Jsem máma dvou roztomilých kluků a moc ráda budu vaší hostitelkou v naší krásné Praze. U mne naleznete nejen skvělé ubytování, ale také osobní přístup a hlavně klid a pohodu.

V Holešovicích je jeden z největších parků - Stromovka. Pokud se chcete pokochat výhled m na Prahu, navštivte park Letná. Oba parky, jsou do 10 minut od bytu. Přímo v ulici, je nádherný prostor - Vnitroblock, kde si můžete dát nejen výbornou kávu, ale i nakoupit něco pěkného od českých designerů a návrhářů. Pokud máte rádi tanec, je pro vás připraven taneční sál. Asi 500 metrů od bytu je fantastická a vyhlášená Vietnamská restaurace V kavárně Tvee coffee, která je asi 20 metrů od domu (Tusarova 3), pro vás mají připravenou slevu 5%, pokud řeknete, že jste ubytování v Good Block Apartmens. Jakékoli další otázky a rady, vám samozřejmě poskytnu ráda osobně.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Zvířata : Domácí zvířata nejsou povolena.

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.

Parkování : Veřejné parkování je možné za 10 EUR na den na přilehlém místě (rezervace není nutná). · Parkování na ulici · Hlídané parkoviště

Různé : Všechny prostory nekuřácké · Topení · Výtah · Rodinné pokoje · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V angličtině

Ukázat dostupnost a cenu ➜