Apartments Rokytka – Praha

Apartments Rokytka - Praha se nachází v Praze, 1,5 km od O2 Arény a 5 km od Václavského náměstí Na místě je zdarma dostupné Wi-Fi. Parkování v ulici je zdarma.

Ubytování v blízkosti stanice metra Palmovka. Hotel v pražské městské části Holešovice, Kobylisy, Libeň.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Apartmány jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem. Jejich součástí je kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí varnou deskou, kávovarem a rychlovarnou konvicí. Připraveno je i ložní prádlo, ručníky a mycí prostředky.

Snídaně se podává na požádání.

Apartments Rokytka - Praha jsou vzdáleny 5 km od Staroměstského náměstí Na letiště Václava Havla Praha je to 15 km.

Nejsme ubytovací zařízení, jsme apartmánový dům s recepcí. Pronajímáme zařízené apartmány - každý s vlastní vybavenou kuchyní. Chceme, aby host se u nás cítil jako doma. Apartmány je možno pronajmout krátkodobě i dlouhodobě. Parkováni aut je před domem zdarma bez objednání.

Z našeho domu je snadná dostupnost do historického centra města - tramvají, metrem nebo i pěšky. Do zoologické zahrady, která je jedna z nejlepších v Evropě, lze dojít procházkou podél řeky Vltavy Nad ní se nachází Botanická zahrada s vyhlášenými skleníky a Trojský zámek s historickou zahradou. Naše apartmány často využívají pro pobyt klienti Proton - centra v nemocnici Bulovka, které se nachází za blízkým rozlehlým parkem. Pěšky dojdete za 10 minut i do divadla Pod Palmovkou nebo na bobovou venkovní dráhu.Vyhlášená O2 Aréna ( koncerty, sportovní utkání) a Obchodní centrum Harfa s Dino Parkem jsou vzdáleny jen 20 minut pěšky nebo pohodlně tramvají. Blízké Výstaviště Praha- Letňany je od nás dostupné několik stanic autobus m.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Zvířata : Domácí zvířata nejsou povolena.

Aktivity : Cyklistika · Pěší turistika · Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek · Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek

Jídlo a pití : Snídaně do pokoje

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.

Parkování : Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná). · Parkování na ulici

Úklidová služba : Služba praní Dodatečný poplatek

Různé : Všechny prostory nekuřácké · Topení · Zvuková izolace · Rodinné pokoje · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V němčině · V angličtině · Ve slovenštině

Ukázat dostupnost a cenu ➜