Apartments Opletalova 9

Apartments Opletalova 9 se nachází v Praze 1, 400 metrů od historické budovy Národního muzea a 700 metrů od Václavského náměstí a nabízí výhled na město Na místě je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách.

Ubytování v blízkosti stanice metra Hlavní nádraží. Hotel v pražské městské části Nové Město, Staré Město, Žižkov.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Všechny apartmány mají posezení, TV s plochou obrazovkou kuchyň s jídelní částí a vlastní koupelnu K dispozici je také mikrovlnná trouba, lednice varná deska, rychlovarná konvice a kávovar.

V okolí se lze věnovat pěší turistice.

Ubytování je vzdálené 3,2 km od Obecního domu a 3,5 km od orloje.

Apartmán je přímo v centru Prahy v blízkosti hlavního vlakového nádraží. V okolí jsou veškeré nákupní možnosti, historická místa a památky jsou dosažitelná pěšky bez nutnosti využít veřejnou městskou dopravu (metro je v těsné blízkosti).

Já a můj manžel jsme se narodili v Praze kde i v současné době bydlíme. Rádi sportujeme, věnujeme se našim dětem, poznáváme nová místa, cestování je naším největším koníčkem!

Náš apartmán se nachází v těsné blízkosti známého Václavského náměstí, kde najdete obchody, bary, restaurace kavárny, nedaleko je i kino, divadlo, muzea, diskotéky, parky, vše na co si člověk vzpomene.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Zvířata : Domácí zvířata nejsou povolena.

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování : Parkování není možné.

Různé : Všechny prostory nekuřácké · Topení · Rodinné pokoje · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V angličtině

Ukázat dostupnost a cenu ➜