Jeden z našich bestsellerů v Praze! Apartmán Kosatcová poskytuje ubytování s možností vlastního stravování v klidné části Prahy, 30 minut jízdy veřejnou dopravou od centra města Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.
Ubytování v blízkosti stanice metra Skalka. Hotel v pražské městské části Chodov, Strašnice, Vršovice.Ukázat dostupnost a cenu ➜
Další obrázky hotelu
Apartmán Kosatcová zahrnuje balkon s výhled m, dobře vybavenou kuchyň obývací pokoj s rozkládací pohovkou a posezení i vlastní koupelnu s vanou.
V apartmánu nechybí pračka a k dispozici je také neplacené veřejné parkoviště.
V okolí můžete navštívit například Václavské náměstí nebo Vyšehrad, které jsou odtud vzdálené 6 km. Letiště Václava Havla v Praze dělí od ubytování 18 km.
Rezervovat pokoj ➜
Další obrázky hotelu
Zvířata : Domácí zvířata nejsou povolena.
Aktivity : Bowling Mimo ubytování · Cyklistika Mimo ubytování · Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek
Jídlo a pití : Dovoz potravin · Fantastická káva!
Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
Parkování : Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná). · Parkování na ulici
Služby na recepci : Individuální přihlášení/odhlášení
Společné prostory : Knihovna
Úklidová služba : Služba praní Dodatečný poplatek
Různé : Prostor pro kuřáky · Všechny prostory nekuřácké · Topení · Rodinné pokoje · Nekuřácké pokoje
Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V angličtině
Ukázat dostupnost a cenu ➜