Apartment COLOURS – your 7 colour experience in centre of Prague

Jeden z našich bestsellerů v Praze! Apartmán COLORS - váš 7mi barevný zážitek v centru Prahy je vzdálený 1,5 km od Pražského orloje a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Ubytování v blízkosti stanice metra Karlovo náměstí. Hotel v pražské městské části Malá Strana, Nové Město, Staré Město.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Pokoje mají kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, satelitní TV s plochou obrazovkou žehličku a žehlicí prkno, psací stůl a posezení. K dispozici je také lednice sporák, rychlovarná konvice a kávovar.

Každé ráno se podává kontinentální snídaně nebo snídaně formou bufetu

Pro hosty je k dispozici také společné posezení.

Apartment COLORS - váš 7mi barevný zážitek v centru Prahy je vzdálený 2,5 km od Staroměstského náměstí a 3 km od Národního muzea

Tématem pokoje i celého apartmánu jsou jednotlivé barvy, díky kterým je místo nevšední a hravé. Každý ze sedmi pokojů je laděný v jedné barvě a to i s vlastní soukromou koupelnou v barvě. Kromě samotného pokoje se soukromou koupelnou je k dispozici i společenská místnost s kuchyňkou linkou, pípou, kávovarem, stolním fotbálkem, televizí a audioaparaturou. Zde je i další WC.

Dobrý den, jmenuji se František a jsem šestadvacetiletý student ekonomky. Provozovat apartmány jsem začal v roce 2015 a práce na tomto konkrétně zabrala dva a půl roku. Aktuálně jsou otevřené další čtyři apartmány na Praze 1, 2 a 6 a další dva procházejí rekonstrukcí. Věřím, že si vyberete naše služby pro zpříjemnění Vašeho pobytu. Maximálně se snažím, abych byl dostupný na telefonu 24/7, ideálně na WhatsAppu.

Apartmán je umístěn v cetru města, takže bez problémů dojdete na Václavské náměstí (7 minut) i na Staroměstské či ke Karlovu mostu (oboje 15 až 20 minut). Za rohem na Karlově náměstí je stanice metra B, tramvají a supermarket Albert. Dejte si dobré české jídlo v restauraci u Pravdů v sousedním domě, kde především během obědů ve všední dny mají příjemné ceny. V okolí je i několik vietnamských obchůdků.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Vaření : Společná kuchyně

Zvířata : Domácí zvířata nejsou povolena.

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování : Parkování není možné.

Služby : Společenská místnost · Uzamykatelné skříňky · Úschova zavazadel

Služby pro rodiny a zábava : Televizní programy pro děti · Herna pro děti

Zabezpečení : Kamerový systém ve společných prostorách

Obecné : Klimatizace · Všechny prostory nekuřácké · Topení · Rodinné pokoje · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V angličtině

Ukázat dostupnost a cenu ➜