Agnes – Apartments

Jeden z našich bestsellerů v Praze! Agnes - Apartmány se nacházejí v Praze, 500 metrů od Staroměstského náměstí a 7 minut pěšky od Pražského orloje Nabízejí Wi-Fi zdarma a ubytování s posezení .

Ubytování v blízkosti stanice metra Náměstí Republiky. Hotel v pražské městské části Malá Strana, Nové Město, Staré Město.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky hotelu

Všechny apartmány mají koupelnu se sprchou, klimatizaci, TV s plochou obrazovkou a kuchyni se sporák m, mikrovlnnou troubou a opékačem topinek.

Agnes - Apartmány leží nedaleko Karlova mostu Václavského náměstí a Národního muzea

Dům z roku 1843 stojí v tiché zákoutí vedle Anežského kláštera s výhled m i na kostel Haštal. Poslední velká rekonstrukce domu a bytů proběhla v 2016 - včetně nové fasády a střešní terasy.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky hotelu

Exteriér : Terasa

Zvířata : Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.

Aktivity : Pěší turistika Mimo ubytování

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování : Soukromé parkování je možné za 25 EUR na den na přilehlém místě (rezervace nutná). · Parkovací garáž · Hlídané parkoviště

Doprava : Transfer na letiště Dodatečný poplatek · Transfer z letiště Dodatečný poplatek · Letištní transfer (za poplatek) · Pronájem aut · Pronájem kol (za poplatek)

Služby na recepci : Turistické informace · Trezor

Různé : Klimatizace · Všechny prostory nekuřácké · Topení · Zvuková izolace · Svatební apartmá · Rodinné pokoje · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V angličtině · V italštině · V ruštině

Ukázat dostupnost a cenu ➜